İzmir - Tire Bölgesinden Sorumlu Yetkili Servisimiz

TİRE (BATI AND. BLG.)Bosch Servisi Hakkında

Uzman Bosch yetkili servisleri, Bosch markalı ürünlere satış öncesi ve sonrası hizmetler sunmaktadır. Servis hizmetlerimiz, sürekli profesyonel eğitime tabi tutulan ekiplerimiz tarafından hızlı ve kaliteli bir şekilde müşteri memnuniyeti ilke edinilerek gerçekleştirilir. Bosch, 400'e yakın yetkili servis noktası ile montaj, bakım ve onarım hizmetleri verir.

Servis randevuları müşterilerin evde servis bekleme sıkıntısını çözmek üzere 2 saat aralığında verilmektedir. Bosch temizlik ve bakım ürünleri, cihazınızın ömrünü uzatmak ve ilk günkü görüntüsünü korumak için en güvenilir çözümdür. Aksesuar ürünleri hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için 444 6 333 numaralı Bosch Çağrı Merkezi'ni aramanız yeterlidir; ürünler adresinize teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz bölgeler: Tire,  atatürk mah,  ipekciler mah, İhsaniye mah,  fatih mah, Kurtulus mah,  hürriyet mah, İbni melek mah,  adnan menderes mah, Turan mah, Ketenci mah, Duatepe mah, Ertugrul mah,  paşa mah,  toki mah, Gökcen nah, Kahrat nah, Büyük kale köyü, Yeni mah,  yeniçiflik köyü, Başköy köyü